Reklama

sobota, 11 listopada 2017

Policjanci z Zawiercia Poszukują Świadków Wypadku Drogowego


Do zdarzenia doszło w 14 października około godziny 13.40, na drodze wojewódzkiej nr 792. Grupa motocyklistów jechała z Myszkowa w kierunku Kroczyc. W trakcie przejazdu przez miejscowość Podlesice doszło do zderzenia motocykli. Jeden z nich uderzył w zaparkowany na poboczu autobus. Ranne zostały trzy osoby.

Dwie z nich to kierowcy jednośladów w wieku 32 i 33 lata. Najpoważniejszych obrażeń doznała 15-letnia pasażerka jednego z motocykli. Dziewczyna została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Śledczy proszą o pilny kontakt wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub które posiadają ważne dodatkowe wiadomości o jego przebiegu. Każda z przekazanych informacji może być bardzo przydatna w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia. Być może któryś z motocyklistów posiadał zamontowaną kamerkę i dysponuje nagraniem przebiegu wypadku lub okresem bezpośrednio go poprzedzającym. Wszelkie spostrzeżenia można kierować pod nr tel. 32 6738 255. 
Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub formularza „Powiadom nas” zamieszczonego na stronie KPP Zawiercie.


źródło: KPP Zawiercie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama

Reklama
Reklama