Reklama

Reklama

czwartek, 11 stycznia 2018

Ewa Błachnio& Aga Dyk w BMBWczwartkowy wieczór 8 lutego na scenie Mojego Brata wystąpią dwie gorące artystki Ewa Błachnio ( Kabaret Limo) oraz Aga Dyk (Brathanki), które na pewno swoim wspólnym recitalem zbudują niesamowity klimat w BMW.

EWA BŁACHNIO - aktorka kabaretowa (kabaret Limo) i dramatyczna. Z radością zapraszamy na spektakle teatralne z jej udziałem, m.in.: „…I zawsze przy mnie stój” ("sztuka na wynos" w Krakowie), „O co biega?” (CK w Gdyni), "Parapetówka" (Teatr Żelazny w Katowicach). Po za działalnością teatralną ciągle blisko związana jest z estradą - m.in. solowe występy kabaretowo-recitalowe przy akompaniamencie zespołu "Muzikanty", ale spotkać można ją również w roli konferansjera m.in. współprowadzenie kabaretonu Polsat SuperHit Festiwal czy w duecie komentatorski na tegorocznych Telekamerach. Ponadto na falach RMF FM współtworzy satyryczną audycję „Poliż temat”. Prywatnie dumna posiadaczka Harleya Davidsona, a od 2103 roku podpora Reprezentacji Artystów Polskich w Hokeja. A jakże! W Bistro Mojego Brata zaprezentuje dwa oblicza, których jeszcze nie znacie - wokal przeplatany swobodnymi monologami pełnymi ognistego poczucia humoru;)

Aga Dyk (BRATHANKI) to niskopienna Góralka ze świętokrzyskiego, obecnie mieszkająca w Krakowie. Śpiewa od 14 roku życia.
Od 2009 wokalistka w zespole Brathanki, z którym nagrała trzy płyty: Brathanki Grają Skaldów, Brathanki Kolędy i moMtyle. Ostatnie wydawnictwo promował singiel Mamo, ja nie chcę za mąż, który zdobył ponad 11 mln odsłon w serwisie YouTube.
Laureatka Szansy na Sukces. Zdobywczyni Złotego Mikrofonu w kategorii Wokalistka Roku 2015 Polskiego Radia Kielce

8 lutego 2018, godzina 20:00
Informacje i rezerwacje: 32/ 494 22 22
Bistro Mojego Brata, Al. Gen. Sikorskiego 26 42-400 Zawiercie
Bilety: 40 pln przedsprzedaż
Ilość miejsc ograniczona.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama

Reklama
Reklama