Reklama

Reklama
Reklama

czwartek, 22 marca 2018

Czy w Zawierciu Powstanie Jysk ?

Jysk Zawiercie
Zdjęcie: praca.jysk.pl

Jysk jest międzynarodową siecią handlową oferującą „wszystko dla domu". To jeden z najważniejszych europejskich sprzedawców artykułów do sypialni: kołder, poduszek i materaców oraz wielu innych produktów kojarzonych z domem czy mieszkaniem: pościeli, ręczników, artykułów dekoracyjnych, mebli i mebli ogrodowych.
Czy w Zawierciu powstanie Jysk ? To samo pytanie postanowiliśmy  zadać  przedstawicielowi Skandynawskiej sieci.

Aleksandra Chalimoniuk Dyrektor ds.PR i komunikacji w rozmowie  z portalem kulturalnezawiercie.pl  potwierdza, że nowy sklep w Zawierciu  zostanie otwarty.

- Potwierdzam, że już niebawem JYSK zapewni mieszkańcom Zawiercia możliwość zrobienia zakupów w naszym sklepie. Jest to efekt zaplanowanej strategii rozwoju która zakłada, że rocznie w Polsce otwieramy ok. 10 - 12 nowych sklepów ze skandynawską ofertą produktów do spania, dekoracji i wyposażenia wnętrz. Długofalowa strategia zakłada poszerzenie sieci sklepów o kolejnych 100 placówek, tak aby z ofertą dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów.  Informacja nt. lokalizacji  i dacie otwarcia sklepu w Zawierciu zostanie podana do wiadomości w czerwcu.

Jak się dowiedział  portal z nieoficjalnych  źródeł, Skandynawska sieć Jysk otworzy nowy sklep przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama