Reklama

Reklama
Reklama

czwartek, 14 czerwca 2018

Kolizja na wiadukcie - TIR zepchnął samochód z wiaduktu [Zdjęcia]W czwartek  14 czerwca na wiadukcie na DK78 w Zawierciu doszło do kolizji samochodu ciężarowego z  samochodem osobowym. O dużym szczęściu może mówić kierowca osobówki, który spadł z wiaduktu.
 - Z  ustaleń policji wynika, że Przed wjazdem na wiadukt kierujący ciężarówką wykonał manewr zmiany pasa ruchu, zajeżdżając drogę osobówce. Kierowca opla corsy uciekł na przeciwny pas ruchu, a następnie widząc nadjeżdżający z przeciwka pojazd zjechał na prawo przed samochód ciężarowy. Po zderzeniu z ciężarówką i pokonaniu barierki samochód spadł z wysokiej skarpy – przekazała policja na  stronie internetowej.


Oplem corsą kierował 28-letni mieszkaniec Zawiercia, a kierowcą ciężarówki okazał się 42- letni mężczyzna.  Przeprowadzone badanie wykazało że obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na szczęście w całej tej sytuacji, ani kierowca opla corsy i ciężarówki, nie doznali żadnych obrażeń. Sprawca kolizji, 42-letni kierowca ciężarówki otrzymał mandat karny. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny zniszczonego pojazdu.


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama