Reklama

Reklama
Reklama

poniedziałek, 9 lipca 2018

Już w czwartek otwarcie sklepów Jysk i Komfort w Zawierciu

Sklep Zawiercie

W czwartek 12 lipca br. zostaną otwarte  dwa sklepy Jysk i Komfort. Obydwa sklepy będą otwarte w budynku przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu po byłym sklepie Domax.

 

Sam budynek oraz całe otoczenie wokół niego  zastało całkowicie odnowione oraz zmodernizowane. Jak przekazała Aleksandra Chalimoniuk Dyrektor ds.PR i komunikacji w rozmowie  z portalem kulturalnezawiercie.pl


- JYSK zapewni mieszkańcom Zawiercia możliwość zrobienia zakupów w naszym sklepie. Jest to efekt zaplanowanej strategii rozwoju która zakłada, że rocznie w Polsce otwieramy ok. 10 - 12 nowych sklepów ze skandynawską ofertą produktów do spania, dekoracji i wyposażenia wnętrz. Długofalowa strategia zakłada poszerzenie sieci sklepów o kolejnych 100 placówek, tak aby z ofertą dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów.

 

Sklep Jysk będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. od 10 do 20, natomiast niedziele  handlowe od godz. 10:00 do 18:00 . W dniu otwarcia  wyjątkowo  sklep będzie czynny od godz. 8:00. 

 

Natomiast sklep Komfort czynny będzie  od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00, w sobotę  od 10 do 14,a w niedziele  handlowe sklep będzie nieczynny. Sklepy Komfort to obecnie sieć ponad 130 salonów specjalistycznych oferujących dywany, wykładziny, panele podłogowe, podłogi drewniane oraz akcesoria do montażu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama