Reklama

Reklama
Reklama

czwartek, 16 sierpnia 2018

Kandydaci na prezydenta miasta Zawiercie - kto wystartuje?Powoli zbliżają się wybory samorządowe, a tym samym poznajemy kolejnych chętnych do objęcia funkcji prezydenta naszego miasta. Kto startuje?
 Pierwszym kandydatem  jest obecny włodarz Witold Grim , który podczas wyborów  ubiegać się będzie  o reelekcję. Następnym  kandydatem,  którego  na pewno  każdy z nas  kojarzy z pysznym czerwonym jabłkiem oraz ciepłą kawą na dworcu to Krzysztof Edward Peroń, który w tym tygodniu oficjalnie poinformował, że będzie ubiegać się o fotel  prezydenta. Kolejnym  kandydatem  albo raczej powinnyśmy napisać  kandydatką jest Beata Chawuła, która  będzie reprezentowała w Zawierciu Prawo i Sprawiedliwość. W ostatnich wyborach  samorządowych w 2014 roku ubiegając się o fotel prezydenta zajęła trzecie miejsce z liczbą głosów – 3065. Dziś  natomiast podczas spotkania swojego ugrupowania, Ryszard Mach,  były starosta zawierciański, prezydent Zawiercia w latach 2002–2006 i 2010–2014 ogłosił  oficjalnie, że  podczas tegorocznych wyborów  samorządowych będzie ubiegać się o fotel prezydenta miasta. W najbliższych  dniach wyda oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Ostatnim   kandydatem, który podejmie  batalie o prezydenturę   jest Łukasza Konarski. Przez ostatnie 3 lata od 2014 – 2017  pełnił funkcję zastępcy prezydenta miasta Zawiercia. W przeszłości był także radnym miejskim (2006 – 2010).

 

Kto według Was wygra wybory? A może ktoś inny byłby lepszym kandydatem?

Może kogoś widzielibyście szczególnie w tej roli? Czekamy na komentarze.
12 komentarzy:

 1. Pan Konarski bo jest człowiekiem wykrztałconym młodym i mający dobry program dla wszystkich to on pierwszy wyszedł do ludzi !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zagłosuję na pana Konarskiego! Zawiodłam sie na panu Grimie. Ta pani z pisu nie ma charyzmy i tej partii nie lubie. Panu machowi podziekuje wszyscy doskonale wiedzą co to za człowiek

  OdpowiedzUsuń
 3. Pan Grim ostatnimi akcjami tylko mnie przekonał że chodzi mu już tylko o kolejne 5 lat trzepania pieniędzy ( może na kolejny nowy samochód?)
  Zagłosuje na pana Konarskiego mam nadzieje że coś zmieni zrobie to dla moich wnuków żeby miały tu jakąs perspektywe

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani z pisu niech lepiej nic nie robi już i tak wszedzi wisi na płotach widać, że nie ma nic do zaproponowania. Mach? hhaha bez żartów. To samo dotyczy Peronia. Zostaje wybór między emerytem i młodym wilkiem. Pan Grim dla mnie swoim podejściem do miasta stracił w oczach i zrobie to dla wnuków i zagłosuje na tego Konarskiego tylko żeby coś zrobił żeby ludzie z naszego miasta nie uciekali

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako młode małżeństwo obserwujemy bacznie co sie dzieje w Zawierciu. Od wielu lat władze dzierży grupa kolesi z boiska którzy teraz maja miedzy 55 a 70 lat. Miasto pustoszeje. I co z tego że bloki ociepla społdzielnia jak miasto umiera przez złe i smieszne zarządzanie. Zagłosuje wspólnie z małżonką na Konarskiego, wydaje się byc jakąś alternatywą dla tych rządzących od lat. Ma młodą ekipę które mam nadzieje spojrzy na problemy Zawiercia innym świeższym spojrzeniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pan Konarski jak najbardziej

  OdpowiedzUsuń
 7. Głosuję na panią Beatę CHawułę. ....przedstawicielkę Partii PIS..

  OdpowiedzUsuń
 8. Głosuję na panią Beatę Chawułę. ...przedstawicielkę Partii PIS

  OdpowiedzUsuń
 9. Beata Chawuła. ..PIS ❤

  OdpowiedzUsuń
 10. Głosuję na panią Beatę Chawułę. ...przedstawicielkę Partii PIS

  OdpowiedzUsuń
 11. Zawiercianie to mądre społeczeństwo i ma dobrą pamięć i wiedzą że sprawdzony jako włodarz miasta Pan Ryszard Mach najlepiej nadaje się na zrobienie porządków w magistraci, mieście jak i spółkach gminnych, a mieszkańcom pomoże godnie żyć.

  OdpowiedzUsuń
 12. Głosuję na Aleksandrę Smuła !!

  OdpowiedzUsuń

Reklama