Reklama

Reklama
Reklama

sobota, 4 sierpnia 2018

Naukobus z Centrum Nauki Kopernik w ZawierciuW dniach 16-17 sierpnia 2018 r do Zawiercia a dokładnie do Miejskiego Ośrodka Kultury zawita Naukobus z Centrum Nauki Kopernik. Podczas pierwszego dnia wystawa (16 sierpnia) będzie dostępna w godzinach 10:00-18:00.
 Podczas drugiego dnia wystawy (17 sierpnia) mobilne laboratorium będzie otwarte dla zwiedzających od godziny 8:00 do godziny 14:00.

Naukobus to projekt Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego realizowany przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie – jest to nowoczesne i mobilne laboratorium składające się z ponad dwudziestu eksponatów, które można dotknąć i przetestować. Dzięki niemu dzieci mogą przeprowadzać doświadczenia z zakresu fizyki, poznawać tajniki ludzkiego organizmu, a także wykorzystać matematykę w praktyce – wszystko pod okiem doświadczonych animatorów z warszawskiego Centrum Nauki Kopernik.

Wizyta wystawy objazdowej realizowana jest w ramach działania „Naukobus”, które finansowane jest w ramach wspólnego Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą „Nauka dla Ciebie”.

 

Organizatorzy spotkania:

Instytut Rozwoju Rynku Pracy (członek Klaster Innowacji Społecznych)

Piotr Czarnojańczyk, Aleksander Wencel, Łukasz Konarski

 

Organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rejestracji, którą znajdziecie Państwo w poniższym linku:

https://goo.gl/forms/MQQwFJH0ETaOX8Zu1 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama