Reklama

poniedziałek, 15 października 2018

Kto startuje w wyborach samorządowych do Rady Miejskiej w Zawierciu ?

Do wyborów pozostało już tylko 5 dni . Już  w niedzielę 21 października  będziemy wybierać swoich reprezentantów. Kto powalczy o miejsca w Radzie Miejskiej w Zawierciu ?


  Oprócz ogólnopolskich ugrupowań gotowość do walki zgłaszały lokalne komitety

 Poniżej pełne zestawienie kandydatów do Rady Miejskiej.

OKRĘG NR 1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1          CZARNOJAŃCZYK Piotr Bartłomiej       
2          CHAT Monika Roksana       
3          GIESZCZYK Sergiusz Mateusz      
4          PACIEJ Izabela Agnieszka  
5          KULCZYKOWSKI Adam Mikołaj            
6          GUMUŁKA Ryszard Mariusz         
7          POZIOMEK Dawid Piotr    
8          KORPYŚ Urszula Maria      
9          BONDAROWSKA Ewa Aneta      

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1          KAZIRÓD Paweł Stefan     
2          DOMAGAŁA Paweł Stanisław       
3          SZOTA Michał Jerzy            
4          KUREK Dariusz       
5          ZBIERAŃSKI Michał Łukasz         
6          BREWCZYŃSKA - FLORCZYK Ewa Regina     
7          SZOSTAK Wiktoria Weronika        
8          KOTUŁA Izabela Elżbieta   
9          KALIŃSKA Aleksandra Wiesława

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1          CHAWUŁA Beata Agnieszka         
2          GOLENIA Mariusz Grzegorz          
3          GWIZDEK Bożena Marlena            
4          NIERODA Judyta Sylwia    
5          ZAWADA Zdzisław Edmund         
6          HABRZYK Eliza Joanna     
7          JACHIMOWSKA-WIŚLAK Agnieszka Małgorzata         
8          NIEPIEKŁO Piotr    
9          IBEK Przemysław Damian

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1          PAJĄK Jarosław       
2          WALCZYK-MADEJ Dorota Agnieszka    
3          KAPUŚCIAK Andrzej Paweł         
4          OSTROUCH Dawid Łukasz           
5          KORPYŚ Iwona Magdalena            
6          BRODZIŃSKA Angelika Żaneta    
7          MYSZKOWSKI Patryk Kacper      
8          SWARYCZEWSKI Jacek   
9          KWIECIEŃ Sylwia Edyta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ

1          MACH Ryszard Stefan        
2          WOJTASZCZYK Zbyszek Zygmunt          
3          MADEJSKI Damian Łukasz            
4          GŁOWACKI Arkadiusz Cezary      
5          OLESIŃSKA Barbara Ewa
6          LABER Bogusława Zdzisława        
7          KURZAK Anna Barbara      
8          KOTLARZ Magdalena Sabina        
9          SUROWIEC Jarosław Lech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA GRIMA ZAWIERCIE BEZ PODZIAŁÓW

1          JANIK-JAWORSKA Joanna Anna
2          SOCHACKI Jarosław Jacek            
3          WYSOGLĄD-ŁUKASIK Magdalena        
4          TOPOLNICKI Krzysztof Marcin    
5          KONOPKA Michał Robert  
6          SŁODOWY Marek Grzegorz          
7          RADOSZ Halina      
8          GARCZYK Gabriela Katarzyna      
9          FORYŚ Wiesław Jan


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ KRZYSZTOFA PERONIA
1          PEROŃ Krzysztof Edward  
2          GRZEBIELUCH Edyta Agnieszka
3          RADKOWSKI Bogusław Józef      
4          BURNICKA Aneta Urszula            
5          KOMAN Adam Sławomir   
6          PRZYBYŁA Marcin Michał            
7          GŁĘBOCKI Łukasz Krzysztof       
8          SMOLAREK Beata Edyta   
9          KOPEĆ Sylwia


OKRĘG NR 2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1          KONARSKI Łukasz Sebastian        
2          JANUS Dominik Piotr          
3          PAŁUCHA Jacek Piotr        
4          GÓRSKA Jolanta Aneta      
5          KUŹNICKI Adrian Paweł   
6          KONDAS Dominika Marta  
7          RZEPKA Karolina Barbara  
8          BACA Andrzej Zygmunt     
9          KAWAŁEK Karolina Magdalena

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1          GAJOS Martyna Marzena    
2          MÓL Henryk
3          NOWICKA Sylwia Roksana           
4          GRUCHAŁA Bogdan Robert         
5          OLEJNIK Marzena Agnieszka        
6          CEMBRZYŃSKA Edyta Agnieszka          
7          NOWAK Ewa Zofia
8          SKOCZYLAS Andrzej Jan  
9          BORÓWKA Ryszard

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1          PACIA Tomasz Alfred         
2          DUDEK Tomasz Waldemar
3          WÓDKA Zofia Stanisława  
4          HOFFMANN Barbara Edyta           
5          OLMIŃSKI Robert Ryszard           
6          LUDYNIA Iwona    
7          DOMAGAŁA Katarzyna     
8          SZCZEPANEK Iwona Krystyna     
9          KACZMARZYK Michał Karol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA GRIMA ZAWIERCIE BEZ PODZIAŁÓW
1          GRIM Witold Bolesław       
2          PRZYBYSZ Grzegorz         
3          MAJEWSKA-SIWEK Janina Franciszka    
4          LATKO Dorota Barbara       
5          KRĘGIEL Andrzej Mariusz
6          NIEDZIELSKI Michał Damian       
7          LACH Krystyna       
8          ŻUKOWSKA Sylwia Jolanta          
9          GUMULA Włodzimierz Marian

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1          MIĆKA Ewa Małgorzata     
2          KULAWIAK Wiesław Jerzy           
3          PALUCHOWSKA Ewa Mirosława            
4          SMAGA Joanna Alina          
5          MACIĄŻEK Rafał Jacek     
6          URBAŃCZYK Monika Izabela      
7          PABIAN Karol Konrad       
8          MERTA Sylwester Włodzimierz      
9          GŁĄB Jolanta

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1          RADOSZ Jerzy Paweł          
2          MASTALERZ Aneta Justyna          
3          MOGIŁA Wojciech Sergiusz           
4          JĘDRZEJAK Ryszard Waldemar    
5          SERWATKA Edward Zdzisław      
6          GOLBA Katarzyna Zofia     
7          PAJĄK Magdalena   
8          MERTA Agnieszka Krystyna          
9          CHMIELEWSKA Krystyna Anna


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ KRZYSZTOFA PERONIA
1          ABUCKI Paweł Marian       
2          KACZMARCZYK Ilona     
3          SZCZEPANEK Norbert      
4          HYNEK Renata Magdalena
5          MISZCZYK Krzysztof Julian          
6          PIETRZYK Magdalena Anna          
7          DYMCZYK Andrzej Marian           
8          KUSIAK Agnieszka
9          KANIA Ewelina Elżbieta



OKRĘG NR 3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ KRZYSZTOFA PERONIA
1          DUDA Iwona Władysława  
2          ABUCKI Marek Zygmunt   
3          WITKOWSKI Zbigniew Rafał        
4          GOMUŁKA Józef Tadeusz
5          KUCYPERA Marcin Tadeusz         
6          JANIK Sylwia Paulina         
7          MACHURA Iwona Dorota  
8          SZOPA Aneta Katarzyna     
9          SMOLAREK Anna Justyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1          TREPKA Przemysław Grzegorz      
2          RUSEK-SZCZYGIEŁ Katarzyna   
3          ZAMORA Wioletta Małgorzata      
4          MIŚKIEWICZ Robert Marcin         
5          DOMAGAŁA Bogdan        
6          PRZYBYLIK Joanna Monika         
7          BIAŁY Michał Piotr
8          ROMAN Agnieszka Krzysztofa      
9          OCIEPKA Ryszard

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1          KORNOBIS - WIECZOREK Elżbieta       
2          ŚWIDERSKI Damian Łukasz         
3          STAWARZ Leopold Bronisław       
4          CZAJKOWSKI Artur Sylwester     
5          BEDNARCZYK Joanna Ewa         
6          WITEK Adrian Krystian      
7          OSYS - ORMAŃCZYK Agata Bogusława            
8          GOLA Renata Anna
9          MAZUR Jarosław Marek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1          PIETRAS Paulina Anna       
2          KAUZAL Janusz Zdzisław  
3          ZAMORA Ryszard Władysław       
4          ORUBA Jan Józef    
5          KONIECZNIAK Bożena Zofia      
6          CHLEBEK Marzena Renata            
7          BORÓWKA Agata Zofia    
8          SZCZYGIEŁ Aneta Beata   
9          BORZĘCKI Mariusz Paweł

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1          KWIECIEŃ Grzegorz Paweł           
2          MYSZKOWSKI Michał Marcin      
3          MISZCZYK Tadeusz Bartłomiej     
4          LUPA Katarzyna Magdalena           
5          KRAUZOWICZ Katarzyna Maria  
6          SZCZERBIŃSKI Bogusław Lucjan           
7          BRODZIŃSKA Wioletta Lilla        
8          SWARYCZEWSKA Joanna Agnieszka     
9          NAPORA Tamara Lucyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1          GĘBALA Jerzy        
2          APOZNAŃSKI Jerzy          
3          WYSOCKA Helena Anna   
4          CZECH Edward       
5          MACIĄŻKA Justyna Stanisława    
6          DOMAGAŁA Stanisław Józef        
7          MAKIEŁA-GŁĘBOCKA Agnieszka Patrycja       
8          SOPATA Łukasz Marek       
9          BEDNARZ Agnieszka Anna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA GRIMA ZAWIERCIE BEZ PODZIAŁÓW
1          WESOŁOWSKA Justyna Anna      
2          PIERZCHAŁA Grzegorz Dariusz   
3          PACAN-OCIEPKA Joanna
4          ŁABUDA Artur Adam        
5          CZAJKOWSKA Barbara Bożena    
6          POCZTAWSKI Krzysztof Zbigniew          
7          LIPSKI Jerzy Antoni            
8          NOWAK Bożena Zofia        
9          TYRAŁA Aneta Katarzyna
 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama

Reklama
Reklama