czwartek, 13 września 2018

Pierwszy sparing zwycięski dla Aluronu Virtu Warty Zawiercie[ZDJĘCIA]

W środę, 12 września odbyło się pierwsze spotkanie sparingowe Aluronu Virtu Warty Zawiercie przed zbliżającym się sezonem Plus Ligi 2018/2019. Jurajscy Rycerze zmierzyli się z drużyną MKS Będzin. Mecz rozegrany został na hali OSiR przy ul.Blanowskiej 40 w Zawierciu.

Pierwsze dwa sety należały do gospodarzy- zawierciańscy siatkarze pokonali kolejno gości 28:26 oraz 25:17 w drugim secie. Kolejny, trzeci set był niezwykle wyrównany, jednak do siatkarze z Będzina triumfowali i zakończyli tego seta pokonując Aluron 25:27. W czwartym secie niewielką przewagą Jurajscy Rycerze pokonali MKS Będzin 25:23, wygrywając tym całe spotkanie 3:1.

I tym razem nie zabrakło wiernych kibiców, którzy od pierwszego gwizdka kibicowali Jurajskim siatkarzom.
Liderem tego spotkania okazał się Kamil Semeniuk, zdobywając aż 20 pkt.
Rozpoczęcie sezonu coraz bliżej, tak więc siatkarze Aluron Virtu Warta Zawiercie rozgrzewają się podczas intensywnych treningów oraz spotkań sparingowych, których plan przedstawiamy poniżej:

21.9.   Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Zawiercie) 22.09. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Virtu Warta Zawiercie (Strzelce Opolskie) 26.09. Aluron Virtu Warta Zawiercie – United Volleys Frankfurt (Zawiercie) 28.09. GKS Katowice – Aluron Virtu Warta Zawiercie (Katowice) 29.09. Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle/United Volleys Frankfurt (Katowice) 05.10. Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Kępno) 06.10. Aluron Virtu Warta Zawiercie – Onico Warszawa (Swarzędz) 07.10. Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle/Stocznia Szczecin (Swarzędz)

Przypominamy także, że pierwszy mecz w nowym sezonie 2018/2019 Plus Ligii odbędzie się 13 października 2018 w hali OSiR w Zawierciu przy ul.Blanowskiej 40. Jurajscy Rycerze zmierzą się wówczas z Asseco Resovią Rzeszów.