Reklama

Reklama
Reklama

piątek, 14 września 2018

Policyjne Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej w Zawierciu [ ZDJĘCIA]

W dniach 12-13 września w hali OSiR przy ul. Blanowskiej 40 oraz na hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego 55 odbywały  się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej.


W zawodach uczestniczyło 11 drużyn z całej Polski ( drużyna Centralnego biura Śledczego Policji, drużyny komend wojewódzkich z Gdańska, Kielc, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowa, Lublina, Opola, Poznania, Rzeszowa i Katowic). Rozpoczęły się one 12 września o godzinie 9:00 od uroczystego wystąpienia Prezydenta Miasta Zawiercie oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach – nadkom.  Pawła Komendy. Walka trwała o puchar Komendanta Głównego Policji- dwie drużyny, które okażą się najlepsze w trakcie wszystkich rozgrywek, w czwartek 13 września zawalczą w finale. Zawody zostały zorganizowane przez Wydział Doboru Szkolenia KWP w Katowicach. Wsparcie w organizacji okazał także Urząd Miasta Zawiercie, Starosta Zawierciański, OSiR w Zawierciu, a także Zarząd  Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa śląskiego.Pierwsze miejsce zajęli już po raz kolejny policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach , zaraz za nimi byli policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, a trzecie miejsce należało do drużyny z Komendy z Bydgoszczy.

Przyznano także dodatkowe indywidualne wyróżnienia:
·  Najlepsza zawodniczka turnieju – Ewa Kołodziejczyk
·  Najlepszy libero – Sławomir Trepkowski
·  Najlepszy rozgrywający – Adrian Kraś
·  Najlepszy atakujący – Roman Pilch
·  Najlepszy zawodnik turnieju – Mateusz Świstak

Puchary wręczał zwycięzcom Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński, Zastępca Prezydenta Zawiercia Teraz Mucha-Popiel, Zastępca KPP w Zawierciu mł. Insp. Arkadiusz Miśta, Prezes Polskiego Związki Piłki Siatkowej Marcin Wejner oraz przedstawiciel KS Aluron Virtu Warta Zawiercie Grzegorz Bociek. Uroczystościom towarzyszył występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama