Reklama

Reklama
Reklama

poniedziałek, 29 października 2018

Akcja „Znicz 2018” w Powiecie Zawierciańskim[INFORMACJA]

 Już od  środy 31 października zawierciańscy policjanci rozpoczynają działania "Znicz 2018". Akcja potrwa do  5 listopada 2018 roku do godziny 22.00.  


 W tym czasie policjanci w sposób szczególny będą  nadzorować ruch na drogach naszego powiatu. Intensywne działania mundurowych mają zapewnić pomoc i bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Najważniejszym zadaniem mundurowych będzie utrzymanie płynności ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych. Policjanci z zawierciańskiej drogówki zwrócą uwagę na oświetlenie pojazdów i sposób przewożenia dzieci. Nie zabraknie też pomiarów prędkość i badań trzeźwość kierowców.


 Podobnie jak w latach ubiegłych zmieniona zostanie organizacja ruchu na ulicy Cmentarnej w Zawierciu. W dniach 31 października do 1 listopada stanie się ona ulicą jednokierunkową. Do cmentarza będzie można dojechać wyłącznie ulicą Cmentarną, natomiast wyjazd zaplanowano ulicami Smutną i Daszyńskiego. Wjazd na ulicę Smutną z ulicy Paderewskiego będzie niemożliwy. Do cmentarza nie dojedziemy również ulicą Daszyńskiego.

 
Zawierciańscy policjanci ostrzeganą kierowców przed dużym natężeniem ruchu i niewykluczonymi postojami na drodze krajowej nr 78. Planując podróż w najbliższych dniach, warto rozważyć wybór innej, mniej uczęszczanej trasy.Okresowe utrudnienia mogą wystąpić na drodze wojewódzkiej nr 790 pomiędzy Ogrodzieńcem a Pilicą. W okolicy miejscowości Biskupice trwają pracę drogoweBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama