Reklama

Reklama
Reklama

czwartek, 4 października 2018

Czy Lidl wprowadzi opłatę za parkowanie w Zawierciu?[ ZDJĘCIA]Popularna sieć dyskontów wprowadza na sklepowych parkingach parkometry. Pojawiły się one na razie w kilkunastu placówkach, między innymi w Sosnowcu oraz Myszkowie.
Czy zawierciańscy bywalcy dyskontów muszą przygotować się na przykre niespodzianki? Czy Sieć Lidla wprowadzi opłaty za parkowanie pod swoimi sklepami?

Oto  postanowiliśmy zapytać Przedstawiciela sieci Lidl Polska .

- Na ten moment nie planujemy wprowadzać takiego rozwiązania w Zawierciu. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, w trosce o komfort klientów wprowadzamy płatne systemy parkingowe przy wybranych sklepach Lidl. Decyzja o zastosowaniu takiego rozwiązania jest efektem sugestii klientów, którzy spotykają się, przy niektórych sklepach, z trudnością z zaparkowaniem samochodu na czas robienia zakupów, ponieważ miejsca postojowe są przez długie godziny zajmowane przez osoby niebędące klientami sklepu Lidl. Chcielibyśmy podkreślić, że rozwiązanie to dotyczy tylko wybranych lokalizacji – w przypadku gdy istnieje realny problem z parkowaniem.  - poinformowała portal KulturalneZawiercie.pl Aleksandra Robaszkiewicz, PR manager Lidl Polska.

-------------------------------------------------------------
Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kulturalnezawiercie@gmail.com


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama