Reklama

piątek, 16 listopada 2018

Coraz więcej pijanych kierowców na zawierciańskich drogach – w dodatku bez uprawnień oraz pod wpływem środków odurzających.

Przestraszyć ich trudno, ale złapać coraz łatwiej-udowodnili  to Policjanci z Wydziału Ruchu  Drogowego z Komendy Powiatowej w Zawierciu. W ciągu trzech dni policja zatrzymała aż sześciu nietrzeźwych kierowców.
Do pierwszego z zatrzymań doszło we wtorek 13 listopada około 22.30 na ul. Paderewskiego w Zawierciu. Podczas kontroli drogowej policjanci zatrzymali 21-letniego kierowcę golfa, który kierował swój pojazd pod wpływem narkotyków, co wykazał narkotest.  Do następnego  zatrzymania kierowcy na podwójnym gazie doszło w środę 14  listopada  po godz. 18.00 na ul. Borowej w Zawierciu. 33-letni motorowerzysta miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. 

Tego samego dnia w Zawierciu  na ul. Romana Dmowskiego  godz. 19.40 policjanci zatrzymali 28-letnią kobietę, która kierowała skodą octavią, pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Tuż po godz. 21:00 na tej samej  ulicy policjanci z wydziału  Ruchu Drogowego, zatrzymali niechlubnego rekordzistę. Badania alkotestem wykazały, że mając w organizmie ponad 3,2 promila alkoholu kierował skodą Felicją. 

W czwartek kilka minut po 17.00 na ul. Uśmiechu w Zawierciu policjanci zatrzymali 59-letniego zawiercianina, który kierował fiatem seicento mając 0,6 promila alkoholu w organizmie dodatkowo, nie posiadał także prawa jazdy, które zostało mu wcześniej cofnięte decyzją administracyjną.
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama

Reklama
Reklama