niedziela, 18 listopada 2018

Viret CMC Zawiercie wiceliderem rozgrywek[ZDJĘCIA]

W sobotę, 17 listopada na hali OSiR przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu zawodnicy Viretu CMC Zawiercie zmierzyli się z Siódemką Mysłowice. Początek spotkania nie należał do zbyt łaskawy dla gospodarzy- goście prowadzili 7:4,a trener Mariusz Szczygieł poprosił o przerwę.

Udało się wówczas zawierciańskim szczypiornistom wyrównać wynik. Siódemka jednak szybko uzyskała przewagę jednej bramki. Po zamianie stron Viret pokazał już zupełnie inną grę- w ciągu zaledwie 9  minut udało im się trafić 7 bramek. Wielkie brawa należą się Michałowi Bednarczykowi, Jakubowi Szelągowi oraz Marcinowi Pietruszce- za fenomenalne interwencje. Dzięki nim, mimo gry w osłabionym składzie ( 4 zawodników otrzymało dwuminutowe kary i musieli na ten czas opuścić boisko), gospodarzom udało się zakończyć spotkanie z przewagą 4 bramek i zając pozycję wicelidera rozgrywek.

Autorem fotografii jest Dariusz Bednarz.