Reklama

Reklama
Reklama

czwartek, 10 stycznia 2019

Kinowy Styczeń w Zawierciu[ PROPOZYCJE]


Mok Zawiercie

Przedstawiamy  państwu  propozycje  filmowe które  będzie można obejrzeć od Stycznia do Lutego w Miejskim Ośrodku Kultury Centrum w Zawierciu.  

Bumblebee
Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym "garbusem".

USA 2019
113 min., od 12 lat, akcja/Sci-Fi, dubbing
Reżyseria: Travis Knight
Scenariusz: Christina Hodson
Obsada: Hailee Steinfeld, John Cena, Pamela Adlon, Kenneth Choi, John Ortiz

CENNIK BILETÓW:

Pt. - Niedz.: 14 zł i 16 zł

 Pon. - Czw.: 13 zł i 15 zł
   UNDERDOG


Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Polska 2019
112 min., od 18 lat, dramat, oryginalny
Reżyseria: Maciej Kawulski
Scenariusz: Mariusz Kuczewski
Obsada: Eryk Lubos, Mamed Chalidow, Emma Giegżno, Aleksandra Popławska

 

CENNIK BILETÓW:

Pt. - Niedz.: 14 zł i 16 zł

 Pon. - Czw.: 13 zł i 15 złAsteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaruPo pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Francja 2019
85 min., bo., animacja/familijny, dubbing
Reżyseria: Louis Clichy, Alexandre Astier
Scenariusz: Alexandre Astier
Dubbing: Wojciech Mecwaldowski, Wiktor Zborowski, Kuba Wojewódzki, Miłogost ReczekMISZ MASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3


Główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Polska 2019
100 min., od 15 lat, komedia obyczajowa, oryginalny
Reżyseria: Kordian Piwowarski
Scenariusz: Ilona Łepkowska
Obsada: Grażyna Błęcka-Kolska,  Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Aleksandra HamkałoRalph Demolka w internecie

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych imieniem Yesss będącego duszą popularnej strony "BuzzzTube".

USA 2019
112 min., bo., animacja/komedia/familijny, dubbing
Reżyseria: Rich Moore, Phil Johnston
Scenariusz: Pamela Ribon, Phil JohnstonMARY POPPINS POWRACA

Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!


USA 2018
130 min., bo., musical, dubbing
Reżyseria: Rob Marshall
Scenariusz: David Magee
Obsada: Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama