Reklama

Reklama
Reklama

niedziela, 13 stycznia 2019

XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zawierciu w stylu Disco.

13 stycznia na Hali OSiR przy ul. Blanowskiej 40 odbył się XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie imprezy przygotowano wiele atrakcji- każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


 Na najmłodszych czekały zabawy i animacje muzyczne- Zumba z Anną Łągiewką i Martyną Gawlik , pokaż magii Pawła Kwietnia, zamek dmuchany i zajęcia plastyczne,a także spektakl "Fabryka Śniegu". Dla fanów służb  ratunkowych przygotowano pokaz akcji ratunkowej straży pożarnej,która  demonstrowała jak wydobywać poszkodowanych z samochodów. Ponadto odbyła się także prezentacja sprzętu militarnego oraz pokaz sztuki ognia ArtTerrorBallet. Na parkingu pod halą można była także podziwiać  stare  samochody Zawierciańskich Klasyków Nocą.


Największą i zarazem główną atrakcją wieczoru był występ zespołów Disco Polo - Menelaos, Freaky Boys oraz Rompey. W ciągu całego dnia wolontariusze na terenie całego miasta zbierali pieniądze do puszek. Po raz kolejny udało się pobić rekord w naszym mieście - zebrano 54 tyś.złotych. To aż o ponad 7 tyś.zł więcej niż w ubiegłym roku. Zawiercie po raz kolejny pokazało, że jest miastem,które chce pomagać.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama