Reklama

Reklama
Reklama

środa, 6 lutego 2019

Kolejne zatrzymania w związku z dopalaczami na terenie naszego miasta

Policja Zawiercie
Foto:KPP Zawiercie

Jak  poinformowała Komenda Powiatowa Policji  w Zawierciu w środę  wieczorem,  na terenie naszego miasta doszło  do kolejnego  zatrzymania. Tym razem w ręce policjantów z wydziału kryminalnego zawierciańskiej komendy wpadł kolejny diler narkotykowy.
 23- latek  jest podejrzany o rozprowadzanie tzw. Dopalaczy.  Dodatkowo mundurowi w mieszkaniu  zatrzymanego zabezpieczyli biały proszek, który najprawdopodobniej jest tzw. dopalaczem. Zabezpieczona substancja trafiła do policyjnego laboratorium kryminalistycznego, gdzie zostanie poddana analizie. Zatrzymany Zawiercianin jeszcze  dziś zostanie przesłuchany przez  prokuraturę.


Do pierwszego z zatrzymań w  związku z dopalaczami na terenie naszego powiatu doszło na początku miesiąca. 27–letnia mieszkanka powiatu, która jest podejrzana o  rozprowadzanie tzw. dopalaczy. Na wniosek śledczych Sąd zastosował wobec niej trzymiesięczny areszt. W mieszkaniu kobiety zabezpieczono biały proszek, który został przesłany do szczegółowych badań.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama