poniedziałek, 11 lutego 2019

Zwycięski sparing Warty Zawiercie[ZDJĘCIA]

Warta Zawiercie

Podczas sobotniego sparingu KP Warta Zawiercie pokazała się po raz kolejny z bardzo dobrej strony. Na własnym boisku spotkali się z Górnikiem Wojkowice, który jak warto przypomnieć jest liderem Ligii Okręgowej.

Spotkanie od samego początku wzięli w swoje ręce gospodarze- Marcin Smarzyński strzelił pierwszą bramkę po zaledwie 25 pierwszych minutach meczu. Dobrą passę kontynuowali Michał Mąka strzałem z rzutu wolnego i Krystian Furgacz zza pola karnego. W drugiej połowie z kolei Damian Adamiecki jako pierwszy trafił do bramki. Goście jednak nie poddali się bez walki- szybko wbili nam dwa piłki do bramki. Dawid Wrona szybko jednak nadrobił stratę i wraz z Danielem Rygalikiem oddał dwa celne strzały. W rezultacie mecz zakończył się zwycięstwem Warty Zawiercie nad Górnikiem Wojkowice 6:2 .