Reklama

Reklama
Reklama

piątek, 8 marca 2019

Handlarze dopalaczami z Zawiercia zatrzymani przez Komendę Wojewódzką [Zdjęcia + Film]

W środę 6 marca Policjanci z Wydziału do walki z przestępczością Narkotykową z KWP w Katowicach wraz z policjantami z Wydziału zwalczania przestępczości pseudokibiców oraz cyberprzestępczości i przewodnikiem z psem do wykrywania narkotyków zatrzymali trójkę podejrzanych o rozprowadzanie niebezpiecznych dopalaczy- 35-letnią kobietę oraz 23 i 40-letniego mężczyznę.

 Po przeszukaniu mieszkań wszystkich zatrzymanych, znaleziono w jednym z nich fiolkę z tajemniczą zawartością- została ona zabrana do analizy. Z kolei córka 35-letniej mieszkanki Zawiercia została przewieziona do najbliższej placówki opiekuńczo-wychowawczej. W czwartek dokonano zatrzymania kolejnej kobiety podejrzanej o handel dopalaczami- 36-latki, przy której także znaleziono biały proszek. On także został przekazany do laboratorium kryminalistycznego, gdzie zostanie poddany szczegółowej ekspertyzie.

Zatrzymani usłyszeli już zarzut posiadania i rozprowadzania substancji psychoaktywnych, za co grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Obecnie, na wniosek policjantów i  prokuratora zostali oni tymczasowo aresztowani. W ubiegłym roku do sądu trafił akt oskarżenia dwóch zatrzymanych kobiet za posiadanie podobnych substancji.

Zdjęcia oraz Film: KWP w Katowice 

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama