niedziela, 17 marca 2019

Warta Zawiercie potwierdziła dobrą formę pokonując Gwarek Ornontowice 3-1[ZDJĘCIA]

Warta Zawiercie

W sobotnie przedpołudnie na stadionie 1000-lecia Państwa Polskiego w Zawierciu odbył się pierwszy mecz w rundzie wiosennej, w którym to Warta Zawiercie podjęła drużynę Gwarek Ornontowice.

Od początku spotkania piłkarze Warty Zawiercie pokazali gościom, że są świetnie przygotowani do nowego sezonu. W 31 minucie do bramki przyjezdnych strzelił gola Damian Adamiecki, a tuż po nim kolejny świetny strzał należał do Marcina Smarzyńskiego. Wtedy to tablica wyników pokazywała już wynik 2:0 dla gospodarzy. Przed końcem pierwszej partii meczu do bramki trafił jeszcze Jacek Jarnot, kończąc pierwszą połowę spotkania 3:0 dla Warty Zawiercie. Dopiero w drugiej partii gościom z Ornontowic udało się celnie trafić do bramki. W rezultacie mecz zakończył się zwycięstwem Warty Zawiercie 3:1

Obecnie KP z Zawiercia uplasowuje się na trzecim miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 32 punkty.