Reklama

Reklama
Reklama

środa, 10 kwietnia 2019

IV Superpuchar Polski NO-GI w Zawierciu[ ZDJĘCIA]



W  sobotę 6 kwietnia  w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu przy  ul. Moniuszki 10 odbył się po raz  IV zawody Pucharu Polski No-Gi. Organizatorami tego wydarzenia byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu, KS ANIMMALS oraz Rio Grappling Club Polska.




  Formuła No-Gi to brazylijskie ju-jitsu, lecz zawodnicy nie walczą w kimonach, tylko w spodenkach i koszulce. Jest to połączenie zapasów i brazylijskiego ju-jitsu, a uczestnicy walczą na macie.
Licznie zgromadzeni zawodnicy walczyli w 32 kategoriach.
Poniżej przedstawiamy wyniki:
Junior

-65,5
1 Malinowski Kamil Wardogs Lubliniec
2 Karwot Filip Octagon Żory
3 Biesok Bartłomiej Veto Team Bielsko Biała

 -73,5
1 Pożoga Robert Gold Team Polska
2 Melka Michał Rio Grappling Club Częstochowa
3 Głodziński Karol NEXT LEVEL BJJ KLUCZBORK
3 Knast Krystian Kodokan Gliwice

 -81,5
1 Sobków Szymon MMA Solo Team Namysłow
2 Wandzel Szymon Bastion Oświęcim
3 Rutowicz Adam Copacabana Piotrków Trybunalski
3 Głodawa Dominik Veto team Bielsko-Biała

 pow.81,5
1 Kowalski Maksymilian AniMMAls
2 Mucha Karol Forma fight club
 Białe

-67,5
1 Kamuda Adrian Team Sukata
2 Czerwieński Norbert Impact/veto team bielsko biała
3 Basta Daniel Akademia Fenix
3 Szelka Adrian Copacabana Piotrków Trybunalski

 -73,5
1 Sojka Bartosz Bastion Oświęcim
2 Szyndlar Kamil SWD Kraków
3 Jagła Bartłomiej Nelson Ruda Śląska
3 Olszowy Sebastian Grappling Kraków

 -79,5
1 Janikowski Krzysztof Berserkers team bielsko biała
2 Mańka Mateusz AniMMAls
3 Derkacz Kamil MMA Solo Team Namysłów
3 Ślęzak Aleksander Next Level Wrocław

 -85,5
1 Kwaśniak Sebastian AniMMAls
2 Bodzioch Emil Bjj BlackSnake Rio Grappling Club Lubliniec
3 Krajewski Paweł SWD
3 Porzuczek Paweł Academia Gorila

 -91,5
1 Adamiec Przemysław Academia Gorila
2 Prost Karol Szkoła Walki Drwala
3 Borowiecki Mateusz GOLD TEAM POLSKA
3 Kasiński Bartłomiej Żywiecka Szkoła MMA

pow. 91,5
1 Gacka Rafał Nelson Club
2 Partyka Beniamin Octagon team Jastrzębie-Zdrój
3 Suchocki Marcin Gold Team Polska
 Kobiety

-64,5 białe
1 Śnieg Paulina Octagon Team
2 Pietras Sabrina Rio Grappling Club
 pow. 64,5 białe
1 Trepka Karolina AniMMAls
2 Długosz Justyna Spartan knurow

-56,5 kolorowe
1 Lelito Anna Halny KTFS Grappling Krk
2 Prochownik Małgorzata Akademia Feniks
3 Frkalová Kateřina Fighting club Ostrava
3 Kwiatkowska Kamila Rio Grappling Club Częstochowa

 -64,5 kolorowe
1 Sładki Karolina Bastion Tychy
2 Olisova Katarina Laugaricio Jiu Jitsu
3 Smoleń Justyna Halny/KTFS
 Niebieskie

-67,5
1 Shakun Stanislav Octopus Łódź
2 Mnatsakanyan-Nowak Norbert Octopus Łódź
3 Beleć Mateusz AniMMAls
3 Ćwirzewicz Karol Gold Team Polska

 -73,5
1 Mendlewski Krzysztof Murowana Goślina Team
2 Witkowski Adam Spartan Knurów
3 Mazelanik Łukasz Academia Gorila
3 Bucki Patryk Academia Gorila

 -79,5
1 Kaczmarczyk Kornel Grappling Kraków
2 Nowak Adam RIO grapling club krosnice
3 Głownia Karol Bastion Oświęcim
3 Zając Radosław Academia Gorila

 -85,5
1 Pernak Grzegorz Rio grappling club
2 Kampa Przemysław Akademia Gorila
3 Tarnawa Radosław JustRollBBa
3 Szostak Lukasz Rio grappling club dabrowa gornicza

91,5
1 Abu Louz Mateusz Wardogs Lubliniec
2 Miszkiewicz Rafał MMASolo Team Namyslow
3 Skibiński Krystian Rio grapling krośnice
3 Tatara Radek Spartan Chorzów

 pow. 91,5
1 Lubrant Dawid ACADEMIA GORILA
2 Kaczor Artur Rio grappling club dabrowa gornicza
3 Oleksy Michał Bastion Tychy
3 Tulis Daniel Laugaricio Jiu Jitsu
 Purpurowe

-67,5
1 Skubis Marcin Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
2 Sołtys Dawid akademia gorilla
3 Szyja Mariusz AniMMAls
3 Szymroszczyk Piotr Academia Gorila

 -73,5
1 Warzybok Kamil Gold Team Polska
2 Ścigała Marcel Fight Club Bytom
3 Bienioszek Mateusz Octagon Żory
3 Gawron Michał Academia Gorila

 -79,5
1 Domagała Aleksander United Gym/Kauża Team
2 Fajer Przemek Gold Team Polska
3 Bojanowski Michał Copacabana Łódz
3 Stoiński Patryk Murowana Goślina Team

 -85,5
1 Boduszek Michał Wardogs Lubliniec
2 Krystian Szymon Gladiator Ostrołęka
3 Oto Machala Laugaricio Jiu Jitsu
3 Zaręba Paweł Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza

 -91,5
1 Bryczek Robert Veto Team
2 SEKURA DENIS ACADEMIA GORILA
3 Baryła Przemysław Copacabana Łódź
3 Szczygieł Oliwier Academia Gorila
 pow.91,5
1 Maciążek Bartłomiej Rio Grappling CLub Dąbrowa Górnicza
2 Wodzyński Robert Husaria Mława
3 Wojciechowski Kamil Nelson Club

MASTER

-79,5
1 Gawor Krzysztof AniMMAls
2 Tyczka Adam Brazylijskie Jiu-jitsu IKIZAMA club
3 Koniarski Michał Octagon Team
3 Kunikowski Darek GRACIE BARRA CHORZÓW

 pow.79,5
1 Filip Marek Academia Gorilla
2 Jagielski Janusz Next Level Kluczbork
3 Owsianik Wojciech Wroxgym
 ELITA

-79,5
1 Salamon Piotr Gold Team Polska
2 Smulski Tomasz Academia Gorila
3 Kaużyński Michał Copacabana Łódź
3 Jesionkowski Tomasz Akademia Fenix Kraków

 pow.79,5
1 Gądziak Miłosz Strzelec Gold Team
2 Pielarz Grzegorz AniMMAls
3 Szymecki Łukasz Gold Team Polska
3 Szubart Maciej Next Level BJJ Wrocław

 Drużynówka
1. Academia Gorila 25 pkt.
2. AniMMAls 18 pkt.
3. Gold Team Poland 15 pkt.

-------------------------------------------------------------
Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kulturalnezawiercie@gmail.com
  









 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama