niedziela, 14 kwietnia 2019

Warciarze pokonują Zielonych Żarki 1:0 [ZDJĘCIA]

Podczas  sobotniego spotkania na stadionie 1000-lecia w Zawierciu Warta Zawiercie pokonała Zielonych Żarki 1:0. Już od początku spotkania gospodarze jasno określili warunki i narzucili tempo gry.

Po pierwszych 15 minutach świetnym strzałem pod poprzeczkę  popisał się Michał Mąka.

W drugiej połowie zawierciańscy piłkarze dwukrotnie próbowali jeszcze trafić  do bramki przeciwników. Ci jednak, dzięki fenomenalnemu refleksowi  bramkarza, obronili oba strzały. Dalsza gra odbywała się już spokojnie i tablica wyników nie pokazywała żadnych zmian. W rezultacie Warta Zawiercie zakończyła spotkanie wygraną nad gośćmi  z Żarek 1:0. Dzięki temu obronili pozycję wicelidera. Nad nimi z sześcioma oczkami więcej znajduje się jedynie Polonia Bytom.
Następne spotkanie odbędzie się na wyjeździe w najbliższą sobotę- wówczas Warciarze zmierza się z Unią Dąbrowa Górnicza.