Reklama

Reklama
Reklama

środa, 8 maja 2019

"Mam Talent od Jezusa" po raz szósty w ZawierciuKolejna edycja organizowanego od 2014 roku lokalnego talent-show odbędzie się w środę 15 maja w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" w Zawierciu. Początek koncertu finałowego o 9:30.
 - Konkurs to szansa dla młodych ludzi, uczniów wszystkich typów szkół z Zawiercia i okolic zaprezentowania swojego talentu na scenie zawierciańskiego MOK-u przed szerszą publicznością i profesjonalnym jury. Głównym celem jednak jest nie tyle sama prezentacja talentu czy umiejętności, ale spojrzenie na niego jako na dar od Boga. Uświadomienie sobie czy potrafię za niego dziękować Panu Bogu, dzielić się nim, rozwijać i cieszyć. Chcemy w odniesieniu do Ewangelii zachęcić młodzież do pracy nad sobą i doskonalenia się w każdej dziedzinie życia. Konkurs wpisał się już w tradycję miasta, a laureaci mają co roku możliwość zaprezentowania się na koncercie podczas Dni Zawiercia. Jak co roku i teraz nie brakuje zgłoszeń osób śpiewających, recytujących, tancerzy czy grających na instrumentach muzycznych. Odbędzie się około 25 występów osób indywidualnych lub zespołów. Zaprezentują się uczniowie zawierciańskich szkół podstawowych, oraz z Poręby , Siamoszyc i Myszkowa - mówi Ewa Lipska, jedna z organizatorek wydarzenia.

 

Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Dąbrowskiej i Parafia św. Stanisława Kostki w Zawierciu. -------------------------------------------------------------

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kulturalnezawiercie@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama