poniedziałek, 13 maja 2019

Piłkarze Warty Zawiercie pokonali Raków II Częstochowę 3:2[ZDJĘCIA]

Warta Zawiercie

W sobotę, 11 maja na Stadionie OSiR w Zawierciu odbyło się spotkanie KP Warty Zawiercie z Rakowem II Częstochowa. Od początku meczu to zawiercianie dyktowali tempo gry.

Już w 10 minucie Marcin Smarzyński trafił do bramki przeciwników, po czym 9 minut później po raz kolejny strzelił gola. Chwilę później do bramki gospodarzy powędrowała piłka spod nogi Adama Czerkasa, po dość trudnym rzucie karnym. Tablica wyników pokazywała już wynik 2:1 dla Warty Zawiercie.

W drugiej połowie pierwszy celny strzał należał do Marcina Smarzyńskiego,który dopisał w 66 minucie kolejny punkt dla drużyny z Zawiercia. Tuż po tym, do siatki powędrowała piłka gości i tablica pokazywała już wynik 3:2. Mimo ogromnego wysiłku zarówno gospodarzy, jak i gości, nie udało się strzelić już ani jednej bramki. Tym samym spotkanie zakończyło się zwycięstwem KP Warty Zawiercie 3:2. Dzięki temu drużyna zajmuje już pozycję  wicelidera w tabeli ligowej.