Reklama

Reklama
Reklama

środa, 22 maja 2019

Wizyta przedszkolaków w Jednostce Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu[ZDJĘCIA]W środę 22 maja przedszkolaki z Przedszkola nr 5 w Zawierciu  odwiedziły Jednostkę Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu. Mimo niesprzyjającej aury, dzieci wizytę mogą zaliczyć do niezwykle udanych.
 Przedszkolaki z Przedszkola nr 5 w Zawierciu  mogły obejrzeć sprzęt pożarniczy, zobaczyć jednostkę i pracę strażaków „od kuchni”. Nie kryły one zadowolenia, szczególnie chłopcy, którzy zafascynowani byli przede wszystkim ciężkimi wozami bojowymi. Strażacy odpowiadali także na liczne pytanie uczestników wycieczki, wszystko dokładnie wyjaśniali, opowiadali o swojej pracy, przedstawiali jak wygląda i jak przebiega prawdziwy wyjazd i cała akcja strażacka.


Dzieci nie kryły zafascynowania  wyprawą do zawierciańskiej jednostki PSP, z ogromnym skupieniem i zaangażowaniem słuchały ciekawostek jakie mieli im do przekazania Strażacy o tym, jak ratują ludzkie życie, jak gaszą pożary, jak biorą udział w porządkowaniu miejsca wypadku.

-------------------------------------------------------------
Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kulturalnezawiercie@gmail.com

Zdjęcia: Przedszkole nr 5 w Zawierciu


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama