Reklama

Reklama
Reklama

środa, 5 czerwca 2019

„Bieg po zdrowie” z udziałem uczniów klas IV szkół podstawowych z terenu Zawiercia.Program edukacyjny zainicjowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną skierowany jest do uczniów klas IV szkół podstawowych. Swoim zasięgiem obejmie około 35% szkół w naszym województwie.
 W środę 5 czerwca w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza w Zawierciu odbyła się  kolejna edycja „Bieg po zdrowie” z udziałem uczniów klas IV szkół podstawowych. Dzisiejsze  wydarzenie został zorganizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zawierciu wspólnie z Komendą Powiatową Policji i Szkołę Podstawową nr 5.

 

Wszystkim  młodym  uczestnikom w biegu dopingowali m.in.  Poseł na Sejm RP- Danuta Nowicka, Prezydent Miasta Zawiercie Łukasz Konarski, Starosta Zawierciański Gabriel Dors, Paweł Sokół - Członek Zarządu Powiatu, Bożena Szydlik - naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym oraz główna organizatorka przedsięwzięcia: Ewelina Sergiel - Błaszczyk - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zawierciu. Po trudnym i emocjonującym wyścigu, młodzi sportowcy mogli podziwiać  pokaz sprzętu strażackiego, który  zapewnili strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu.

 ------------------------------------------------------------

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kulturalnezawiercie@gmail.com

Zdjęcia: Powiat Zawierciański

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama