Reklama

Reklama
Reklama

niedziela, 9 czerwca 2019

Niedzielne podsumowanie Dni Zawiercia 2019[ZDJĘCIA]


Zawiercie Dni

Trzeci, ostatni dzień Dni Zawiercia cieszył się równie dużym zainteresowaniem, jak i dni powszednie. Tego dnia na mieszkańców czekała kolejna porcja atrakcji. W godzinach 10 - 16 na kortach OSiR odbył się turniej tenisa ziemnego.
Kolejna atrakcja był Yarnbombing- element Street Artu, który polega na ozdabianiu drzew,kamieni i innych elementów architektury, ręcznie wykonanymi serwetkami. O godzinie 12 w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza miało miejsce kolejne, niecodzienne przedsięwzięcie, którego celem było wspólne malowanie obrazu chwilę potem na terenie MOK Centrum podziwiać można było kadryl na koniach Jurajskich Szwadronu Kawalerii im. Jana III Sobieskiego.

W godzinach popołudniowych impreza przeniosła się na Stadion OSiR,gdzie już od godziny 15:15  odbywały się koncerty. Najpierw na scenie pojawił się zespół Ami i Gabi Band,a tuż po nim wystąpili finaliści konkursu "Mam talent od Jezusa". Zdecydowaną gwiazdą niedzielnego święta był zespół Baciary,znany m.in. z taki przebojów jak " Siedem czerwonych róż". Muzycy spod samych Tatr zgromadzili pod sceną mnóstwo publiczności i porwali ich do zabawy. W chwili przerwy między kolejnymi występami na scenie pojawili się   uczniowie Śląskiego Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej  oraz Alunastki. Na zakończenie tego pełnego wrażeń i atrakcji weekendu wystąpił zespół Kartky oraz Plan Be.

------------------------------------------------------------
Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kulturalnezawiercie@gmail.com 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reklama