Reklama

Reklama
Reklama

sobota, 8 czerwca 2019

W mieście stanęły kurtyny wodne [ZDJĘCIA]W związku z wysokimi temperaturami, które na dobre zagościły w naszym województwie, Miasto Zawiercie oraz Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zawierciu uruchomiły po raz pierwszy retro kurtyny wodne.
 W dniu wczorajszym, 7 czerwca na ulicach Zawiercia pojawiły się retro kurtyny wodne. W chwili obecnej ochłody można szukać m.in. na ulicy Marszałkowskiej oraz na ulicy Sikorskiego przy pasażu handlowym” - poinformowała nas Prezes Zarządu RPWiK Sp. z o.o. w Zawierciu  Katarzyna Stachowicz.

 - To sposób na przetrwanie upałów. Na ulicach Zawiercia pojawiły się retro kurtyny wodne przy nowo powstałym skwerze przy ulicy Marszałkowskiej oraz na ulicy Sikorskiego przy pasażu handlowym”

Kurtyny wodne będą chłodzić mieszkańców Zawiercia w czasie upalnych dni, na pewno do końca wakacji . Obsługą i funkcjonowaniem kurtyn wodnych zajmuje się Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zawierciu.

A wy oblaliście się już wodą z kurtyn? W których miejscach powinny one zostać jeszcze ustawione?

RPWiK Sp. z o.o. w Zawierciu prosi mieszkańców  Zawiercia o przesyłanie propozycji umieszczania kurtyn wodnych na adres: sekretariat@rpwikzawiercie.pl

------------------------------------------------------------
Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kulturalnezawiercie@gmail.com

Źródło oraz zdjęcia : Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zawierciu


 

1 komentarz:

  1. Super pomysł Panie prezydencie. Niestety w tamtym roku tego zabrakło, ale za to mamy cudowne drzwi do innego wymiaru .

    OdpowiedzUsuń

Reklama